SERVO-DRIVE FLEX

 SERVODRIVE FLEX viscontiSERVO-DRIVE flex do lodówki i zmywarki – długo oczekiwane urządzenie które spełnia wymagania wynikające z codziennego użytkowania kuchni. Jego inteligentne funkcje pozwalają prosto i komfortowo korzystać z urządzeń zabudowanych w meblach bezuchwytowych

 

 

 

 

 

 

 

2015-05-19

LEGRABOX - nowy wymiar elegancji

legrabox blum viscontiProsty, minimalistyczny design połączony z materiałami wysokiej jakości definiuje wygląd LEGRABOX. Ścianki boczne są proste na zewnątrz i wewnątrz, a ich grubość wynosi zaledwie 12.8 mm. Wszystkie elementy są do siebie perfekcyjnie dopasowane i tworzą harmonijną całość.

LEGRABOX występuje w zupełnie nowej kolorystyce.

 

 

Oprócz szuflad LEGRABOX pure o matowych, metalicznych powierzchniach i gładkiej ściance bocznej w ofercie znajduje się również inny wariant: LEGRABOX free, który pozwala indywidualnie zaprojektować bok szuflady.

 

LEGRABOX free czyni każdy mebel wyjątkowym, ponieważ duże elementy dekoracyjne ze szkła, drewna itp. materiałów tworzą efektowne akcenty. Ta opcja jest dostępna wyłącznie do szuflady z wysokim frontem o wysokości C, ale LEGRABOX free można w elegancki sposób łączyć w jednym meblu z szufladami LEGRABOX pure. Szuflady standardowe lub szuflady wewnętrzne, szuflady z wysokim frontem lub wysokie szuflady wewnętrzne - LEGRABOX ma mnóstwo zastosowań i robi dobre wrażenie w każdym pomieszczeniu.

 

2015-05-09

 

System segregacji odpadów: ÖKO LINER

2830 2 Oeko liner 03 1T 600-3 BioNowy system firmy Vauth & Sagel to przemyślane rozwiązanie czystej oraz wygodnej utylizacji odpadów. Niezajmujący dużo miejsca i dostępny w różnych rozmiarach ÖKO LINER  jest doskonałą propozycją do każdej kuchni. Pojemniki wykonane są z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego, a ich ścianki są wyjątkowo łatwe w pielęgnacji. Pojemniki można całkowicie wysunąć, a amortyzacja gwarantuje ciche zamykanie.                                                                                                        

Optymalne akcesoria takie jak zapasowy pojemnik, pokrywa do pojemnika, pokrywa BIO z filtrem węglowym oraz uchwyt z ramką do szybkiego i bezpiecznego mocowania worków stanowią  bogaty pakiet dodatkowych korzyści. 

 

Razem z elektrycznym wspomaganiem SERVO-UNO firmy blum stanowi wybitnie ergonomiczne rozwiązanie w kuchni. 

2015-05-04