O projektowaniu

Nowa kuchnia to kosztowna inwestycją , dlatego szczególną uwagę należy przywiązać do fazy projektowania kuchni. Projektując mieszkanie, zastanawiamy się jak urządzić kuchnie, tradycyjnie czy nowocześnie, kolorowo czy raczej w barwach wyciszonych. Rzadko jednak myślimy o tym, jak ją zorganizować, jak ustawić szafki i urządzenia by praca była wygodna i bezpieczna. Estetyka kuchni to tylko nawiązanie do klimatu całego mieszkania, priorytetem powinna być zawsze jej funkcjonalność dostosowana do naszych potrzeb.

Niezwykle ważne przy projektowaniu kuchni jest funkcjonalne ustawienie urządzeń tak, by wszystkie czynności można było wykonywać swobodnie. Przy projektowaniu kuchni wykorzystujemy technikę DYNAMIC SPACE która pomaga lepiej i bardziej ergonomicznie wykorzystać przestrzeń użytkową kuchni. 

Nasza firma kompleksowo zajmuje się wytworzeniem kuchni na każdym etapie jej powstawania. Zaczynając od pomiarów pomieszczenia, poprzez wykonania projektu, fachowe doradztwo w wyborze akcesoriów, urządzeń oraz sprzętu AGD, kończąc na montażu mebli i urządzeń.

W naszej pracowni projektowej zapoznamy państwa z rodzajami frontów meblowych, dekorami płyt i blatów, akcesoriami meblowymi, sposobami wykończenia mebli.

Czas poświęcony na dobre zaprojektowanie kuchni, na pewno nie jest czasem straconym.